O stránke

Na stránkach Chlorella.sk sa snažíme zhromažďovať všetky dostupné informácie o chlorelle, jej užívaní, účinkoch a o všetkom čo s ňou súvisí. Stránka vznikla po sérii udalostí v mojom živote, kedy sa mi podarilo na radu kamarátky vďaka chlorelle výrazne zlepšiť môj dlhodobý zdravotný stav a celkovú kvalitu života. Vďaka tomu som sa začala o chlorellu zaujímať bližšie, vyskúšala som veľa rôznych produktov a keď som už tieto informácie a skúsenosti mala, chcela som sa o ne podeliť s inými ľudmi, ktorých možno trápia podobné problémy a nevedia si so svojim zdravím rady.

Eva Nováková

Prevádzkovateľ webových stránok

Prevádzkovateľom webových stránok je spoločnosť Fuel Factory s.r.o. (ff.sk), ktorá poskytla priestor pre hostovanie stránok a je majiteľom domény.

Odkazy na produkty

Za nákup niektorých produktov získavame províziu. Tieto produkty však nestoja viac než bežne. Naopak, často môžete vďaka našej spolupráci s predajcami ušetriť. Na to, aby ste mohli využiť promo ponuky stačí využiť priame odkazy z našich stránok.

Skúsenosti s produktami

Ak máte s niektorým produktom skúsenosť, chceme Vás aj touto cestou poprosiť o zanechanie krátkej recenzie - či už pozitívnej, alebo negatívnej. Pomôžete tak ostatným vybrať si ten správny produkt. Vaše postrehy oceňujeme a úprimne Vám za ne ďakujeme.

Testy ďalších produktov

V prípade, že vám na naších stránkach chýba test produktu ktorý vás zaujal, napíšte nám a my sa pokúsime pre Vás produkt otestovať. Návrhy nám zasielajte na adresu info(zavináč)chlorella(bodka)sk. Do predmetu prosím uveďte, Návrh na test produktu.